We're signing off for the day - we'll leave you with a plug for this week's Money newsletter, which we'll send in the morning... Each Friday, subscribers get exclusive money-saving tips and features ...
NARRATOR: I see you’re at the blob stop. NARRATOR: That’s right, Fin. If 2 cakes cost 18 credits, then one cake will cost 18 divided by 2, which equals 9. That means 3 cakes will cost 3 times 9 ...